LOADING

Witaj!

Nazywam się Lena Błachowicz. Profesjonalną fotografią zajmuję się od 2009 roku. Zaczynałam od fotografii ciążowej, noworodkowej oraz rodzinnej. W 2015 roku zajęłam się fotografią portretową, od tego czasu stale pracując i doskonaląc swój warsztat wypracowałam własny unikalny styl portretu artystycznego Fine Art.

“Portret artystyczny jest dla mnie czymś wyjątkowym, uwielbiam jego malarskość, ponadczasowość, unikalność oraz jakość. Portret Fine Art to fotografia, w której łączę kreację, światło, emocje i storytelling. Moja fotografia to nie tylko unikalne portrety, ale także niezwykłe artystyczne doświadczenie, w którym uczestniczysz.”

W 2022 roku otworzyłam własne atelier fotograficzne w loftowych wnętrzach oryginalnej XIX-wiecznej fabryki Karola Scheiblera w sercu industrialnej Łodzi. Moje atelier to miejsce wyjątkowe, o niepowtarzalnym klimacie, które stworzyłam dla Was z serca z dbałością o najmniejszy detal.

Oprócz pracy nad sesjami i projektami artystycznymi jestem również mentorką podczas moich autorskich warsztatów fotograficznych i spotkań twórczych. To dla mnie bardzo ważne, aby wspierać fotografki i fotografów w ich własnym rozwoju dzieląc się swoim doświadczeniem i zdobytą przez lata wiedzą.

Moje fotografie doceniane są na całym świecie. Jestem laureatką wielu konkursów i wyróżnień w zakresie portretu artystycznego Fine Art. Wiele portretów mojego autorstwa zostało opublikowanych w profesjonalnych magazynach oraz na stronach internetowych poświęconych fotografii.

Do miłego zobaczenia!