LOADING

Zapraszam Cię do mojego atelier fotograficznego, wyjątkowego miejsca, gdzie magia spotyka się z rzeczywistością, a niepowtarzalne wspomnienia zatrzymuję dla Ciebie w pięknych portretach Fine Art.

Moje atelier fotograficzne mieści się w XIX wiecznej zrewitalizowanej fabryce Karola Scheiblera w samym sercu Łodzi. Przestrzeń, w której pracuję, to loft, którego wszystkie elementy wystroju zostały starannie przeze mnie dobrane, tak aby stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę i odpowiedni nastrój. Moje studio jest pełne duszy i historii, z pewnością zachwyci każdego miłośnika piękna i dobrego stylu, jednocześnie idealnie wpisuje się w artystyczny kontekst mojej pracy jako fotografki.

W atelier posiadam imponującą kolekcję wyjątkowych kreacji, oryginalnych dodatków i stylowych rekwizytów, które dopełniają każdą sesję fotograficzną. Kreacja, dodatki, makijaż, fryzura pozwalają nam na stworzenie niecodziennych kompozycji, które przekładają się na Twoje niezwykłe portrety artystyczne, pełne emocji i wyjątkowego charakteru.

Moja fotografia to nie tylko unikalne portrety, ale także niezwykłe artystyczne doświadczenie, w którym uczestniczysz. Zapraszam Cię zatem do mojego atelier na sesję w stylu Fine Art.

fot. Tomasz Tomaszewski