LOADING

WARSZTATY FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ

Portret artystyczny Fine Art jest dla mnie czymś wyjątkowym; uwielbiam jego malarskość, styl, ponadczasowość i wyjątkową jakość. Od lat fascynuje mnie fotografia artystyczna, dlatego z pasją dzielę się moją wiedzą i umiejętnościami. Zapraszam na moje autorskie warsztaty portretu artystycznego w klimacie fotomalarstwa, podczas których wykreujemy wspólnie pełną emocji i piękna, unikalną fotograficzną opowieść.

Ofertę kieruję zarówno do osób indywidualnych, jak i małych, kameralnych grup. Każde spotkanie dostosowane jest w 100% do potrzeb uczestników, tak aby każdy, zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, uzyskały satysfakcjonującą dawkę wiedzy i doświadczenia.

Podczas jednodniowych warsztatów dowiesz się:

  • Jak inspirować się sztuką, miejscami, książkami i innymi źródłami, aby stworzyć unikalną koncepcję sesji, oraz jak stworzyć moodboard i zaplanować kadry.

  • Jak dobrać do modelki makijaż, fryzurę, strój i rekwizyty, tło, tak aby stworzyć spójną i wyrazistą scenę, uwzględniając zasady kompozycji i psychologię kolorów.

  • Jak przygotować modelkę do sesji, jak z nią pracować, ustawić światło i przeprowadzić sesję fotograficzną.

  • Jak wykonać postprodukcję w stylu Fine Art, tak aby nadać zdjęciom malarski charakter (czyli kolorystykę, światło, teksturę, głębię oraz nastrój i estetykę dzieł malarskich)

Dla uczestników moich warsztatów dodatkowo oferuję mentoring na zamkniętej grupie FB przez okres dwóch tygodni od zakończenia warsztatów.

Zobacz relacje z moich poprzednich warsztatów i przeczytaj opinie uczestników.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i zarezerwować miejsce na moich inspirujących warsztatach, wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

Warsztaty

Do miłego zobaczenia!